در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 26 مهر 1397
7 صفر 1440 / 2018 October 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، رئیس مرکز امور قرآنی اداره کل اوقاف کرمانشاه، گفت: همزمان با برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ۱۵ محفل انس با قرآن در کرمانشاه برگزار می شود.

حجت الاسلام مجید میرزایی رئیس رئیس مرکز امور قرآنی ها اداره کل اوقاف استان کرمانشاه، گفت: مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از (18تا 19مرداد) با حضور ۲۸۵ شرکت کننده در ۱۱ رشته برگزار می‌شود.

وی افزود: همزمان با رقابت متسابقین در این دوره از مسابقات ۱۵ محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری ممتاز و برجسته بین المللی استاد حمید شاکرنژاد و سخنرانی خطیب توانا حجت الاسلام دهنوی در مرکز استان و شهرستان ها پیش بینی شده است.

حجت الاسلام میرزایی، اظهار کرد: این محافل نورانی و معنوی از(۱۹ تا ۲۱ مرداد) در پنج بقعه متبرکه شاخص، ۴ مرکز عمومی و نظامی و مساجد شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص اهداف برگزاری این محافل قرآنی ، ابراز کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بیانات خود تاکیدات فراوانی بر تبیین بیش از پیش معارف قرآنی بین جوانان و نوجوانان و آحاد مختلف مردم دارند.

رئیس مرکز امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، تصریح کرد: یکی از مهمترین سبک های زندگی تأسی از قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) است.

حجت الاسلام میرزایی، تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تبیین سبک زندگی اسلامی، تأسی از قرآن برای درمان تمامی دردهای زندگی و رذایل و ناهنجاری های اخلاقی جامعه و همچنین ارتقاء سطح معنوی جامعه را از اهداف این محافل نورانی برشمرد.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.