در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 26 مهر 1397
7 صفر 1440 / 2018 October 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

سومین نشست قاریان برتر و حافظان قرآن کریم استان کرمانشاه در ماه مبارک رمضان  در بیت امام جمعه  به همت جمعی از فعالان فرهنگی کرمانشاه در روز جمعه ۲۶ خرداد ماه مصادف با ۲۱ رمضان برگزار گردید

 

در این برنامه توسط آیت الله علما حمیدرضا مسجدی، کیومرث حسینی و اکبر پناهیان از اساتید پیشکسوت در جلسات قرآنی مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

در این مراسم تعدادی از قاریان و گروه همخوانی نوجوانان به تلاوت پرواختند و از ۳ تن از پیشکسوتان قرآنی تجلیلی بعمل آمد و با مداحی مداح اهل بیت حاج یزدان ناصری و سپس با سخنرانی آیت الله علما  و اقامه نماز و صرف افطاری مراسم به پایان رسید.

 

 

آیت الله مصطفی علما در این محفل  اظهار داشت: امروز دشمنان اسلام با تمام قدرت در حال جنگیدن با این دو سرمایه بزرگ مسلمانان هستند چرا که آنها می دانند   با این سرمایه عظیم می توان دنیا را تکان داد.

وی گفت: امام خمینی (ره)   با این دو سرمایه توانست  ابهت غرب و شرق را در هم بشکند و اینچنین طوفانی در دنیا بر پا کرد که  امروز قدرت های بزرگ دنیا در مقابل انقلاب اسلامی ایران خاضع باشند.

وی در ادامه اظهار داشت: باید فرهنگ قرآنی را تقویت کنیم چرا که گسترش فرهنگ قرآن در جامعه همه امور زندگی فردی و اجتماعی  را اصلاح خواهد کرد.

وی گفت: البته توجه به مفاهیم و والای قرآنی  بسیار مهم است  که انسان را به سمت اسلام ناب محمدی (ص) هدایت می کند و الا در کشور عربستان هم جلسات قرآنی برگزار می شود که خروجی آنها می شود تربیت داعش و القاعده.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 خرداد 1396 ساعت 13:23

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.