در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

 

با برگزاری همایش ملی طرح احیا و ساماندهی جلسات قرآنی مسجدمحور در مشهدمقدس، این طرح به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

 

در این همایش یک رزوه بیش از 200 امام جماعت مساجد فعال 15استان کشور جمع شدند تا با طرح جلسات خانگی مسجدمحور آشنا شوند و از طریق این آشنایی فعالیت قرآنی خانگی را در منازل شهرهای خودشان پیگیری کنند. 6 امام جماعت از شهرستان اسلام آباد غرب نیز به نمایندگی از شهرستان منتخب استان در این همایش شرکت کردند تا در ادامه در این شهرستان طرح به صورت پایه آغاز گردد.

 

 حاج حسین یکتا در این همایش سخنرانی کرد. مشروح سخنرانی به شرح زیر است:

 

در روزهای جنگ که تیر و خمپاره می آمد حال و هوای خاصی ایجاد می شد. اگر روی دکل جماران بنشینیم و از زاویه دید امام جنگ را ببینیم آن وقت جنگ را فقط دانشگاه می بینیم. از دکل انقلاب که ببینیم مسجد واقعا سنگر است و باید این سنگر را حفظ کنیم.

 

اردوگاه دشمن امروز کاملا به هم ریخته است. غرب تا به امروز کلی آدم کشته و پول خرج کرده تا دهکده جهانی مدنظرش را ایجاد کند اما در بهمن 57 یک فقیه، کاسه و کوزه آنها را به هم زد. هر چه آنها تلاش کردند این انقلاب را به شکل های مختلف نابود کنند، نشد.

 

ما داعش را در کردستان پاس کردیم. منافقان در این کشور جنایت هایی بدتر از داعش در کردستان و تهران و سیستان و بلوچستان انجام دادند.

 

عطر انقلاب در همه جای دنیا پیچیده است. شیخ زکزاکی یکی از این شمیم‌های فرحبخش است. آمریکای جنوبی و کشمیر و هند و لبنان و هزاران نقطه دیگر محل فرزندان خمینی است.

 

امروز رهبر انقلاب و فرماندهی استکبار به یک نتیجه واحد رسیده اند و آن اینکه دشمن کارش تمام است. چون کارش تمام است پس می گوید بگذار همه از بین بروند. به همین دلیل سر می برند و آدم می کشند و همجنس‌گرایی رشد می دهند و به بی حیایی دامن می زنند و می خواهند جهان را به سمت سقوط ببرند.

 

 رهبر انقلاب 4 صحبت محوری دارند:

 

1. نبرد عزم‌ها و اراده‌ها شروع شده است.

 

2. ما در پیچ مهم تاریخی قرار داریم.

 

3. شما بدریون بدر کبری هستید. یعنی باید شمشیرها را بکشید و مقابله کنید.

 

4. در شرایط کنونی ابتکار عمل را به دست بگیرید. یعنی ید بیضا را درآورید و عصای موسی را بیندازید. یعنی تعز من تشا و تذل من تشا.

 

آقا برای ما یک نظام مبارزه‌ای و فکری مبتنی بر این دوره طراحی کرده است. نبرد آخرالزمانی آغاز شده است.

 

همه دارند می زنند تا سیدعلی جهان را برای آمدن مهدی آماده نکند.

 

اشکال کار بچه های انقلاب این است که برای خودشان کار می کنند و به کار مردم کاری ندارند. روحانیون مسجدی فقط موقع نماز خودشان را می رسانند و با مردم ارتباطی ندارند.

 

همیشه انقلابی‌ها به مردم کمک می کردند و مشکل زندگیشان را حل می کردند اما حالا کسی به مشکل اعتیاد و فقر و طلاق و گرفتاری های دیگران کار ندارد.

 

مردم هنوز هستند اما ما نیستیم. جایی که لازم است نیستیم. پای غم و غصه مردم نیستیم. در مشکل فساد و رشوه و ربا و دردهای مردم نیستیم.

 

روحانی باید طبیب دوار باشد و بین مردم باشد و صبح تا شب وقتشان را برای مردم بگذارد. اگر به مردم دل بدهیم آنها هم پای کار اتقلاب و نظام هستند. اگر این نسل را از دست بدهیم و کاری برایشان نکنیم دیگر زورمان نمی رسد.

 

با این وضعیت اگر پیش برویم مهر پیروزی به پیشانی ما نخواهد خورد و خدا از طریق لبنانی‌ها و بحرینی‌ها و کشمیری‌ها کارش را پیش خواهد برد و منتظر ما نمی ماند.

 

 

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 شهریور 1395 ساعت 09:06

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.