در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 23 مهر 1397
4 صفر 1440 / 2018 October 15
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان،  فراخوان سومین دوره جایزه جهانی گوهرشاد با هدف ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و مکتب اهل بیت علیهم السلام با تأکید بر سیره رضوی برای تجلیل از بانوان فرهیخته و نیکوکار جهان اعلام شد.

این فراخوان در سایت‌های مختلف فارسی، انگلیسی، آذری، اردو، روسی و عربی زبان و دیگر رسانه‌ها منتشر شده است.

بانوان علاقه‌مند می‌توانند با ثبت نام در سایت این دبیرخانه و ارسال رزومه خود در این فراخوان جهانی شرکت نمایند.

در دوره جدید جایزه جهانی گوهرشاد که به همت آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، تقدیر از 8 بانوی فرهیخته و نیکوکار در محورهای ایثار و شهادت، مقاومت و بیداری اسلامی- آموزشی،

علمی، پژوهشی- فرهنگی، هنری، رسانه ای- وقف و امور خیریه - امور عمرانی - امور پزشکی و مدیریت و کارآفرینی پیش‌بینی شده است.

تا کنون 16 بانوی برگزیده از ایران و کشورهای نیجریه، کنیا، عراق، ترکیه، روسیه، کویت و بحرین طی دو سال برگزاری انتخاب و از آنان تقدیر شده است.

مهلت فراخوان سومین دوره جایزه جهانی گوهرشاد تا 20 فروردین سال 1397 اعلام شده است و این مراسم همزمان با ایام دهه کرامت در سال آینده برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است منتخبان این جایزه از طریق ثبت نام داوطلبین و معرفی سازمان‌های بین المللی، نهادها و موسسات فرهنگی و اجتماعی داخلی و خارجی شناسایی می شوند.

بانوان علاقه‌مند می‌توانند با ثبت نام در سایت این دبیرخانه به آدرس Goharshad.aqr.ir و ارسال رزومه خود در این فراخوان جهانی شرکت کنند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.