در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
يكشنبه 29 مهر 1397
10 صفر 1440 / 2018 October 21
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام علی کشوری در جلسه «بررسی آخرین وضعیت برنامه ششم کشور از نگاه الگوی پیشرفت اسلامی» سخنرانی کرد.

وی در جمع تعدادی از فعالان فرهنگی، از همه خواست تا با روشهای مختلف مانند رسانه ها و فضای مجازی به گسترش مسائل و موضوعات الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در استان کمک کنند.

حجت الاسلام کشوری در این جلسه گفت: از زمانی که انقلاب شده، ما هنوز نتوانسته‌ایم برخی از جاها را تغییر دهیم و این بخش‌ها طاغوتی باقی مانده‌اند.

وی در بخشی از سخنان خود به مشکلات آموزش در کشور اشاره کرد و گفت: نظام آموزش و پرورش یکی از همین بخش‌هاست؛ 16، 17 هزار ساعت وقت جوانان ما را می‌گیرد و فقط ریاضی، فیزیک و زیست به آنها آموزش می‌دهد.  محصولات این آموزش و پرورش در رشته‌های فنی، دکتر و مهندسانی هستند که تعداد زیادی از آنها در مسائل خانوادگی سیکل هم ندارند و اطلاعاتشان در این حوزه به شدت پایین است.   خلاصه اینکه این نظام آموزشی، باقیمانده‌ی نظام طاغوتی است و باید برای تغییر آن حرکتی جدی کنیم.

وی با اشاره به برخی مشکلات در برنامه ششم توسعه گفت: برخی بندهای این برنامه اصول توسعه را پیاده سازی می کنند و به عنوان مثال ماده ۱۱۶ برنامه ششمتوسعه فمنیسم را در کشور قانونی می کند.

این برنامه ساعت 20 روز جمعه 8 بهمن در جلسه این هفته هیأت حضرت عباس علیه‌السلام در پایگاه شهید خرسندپور واقع در شهرک تعاون برگزار شد.

آخرین ویرایش در شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 11:00

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.