در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
يكشنبه 29 مهر 1397
10 صفر 1440 / 2018 October 21
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

پس از پایان یافتن دومین جلسه از سمینارهای هندسۀ معرفت دینی با عنوان«ولایت در اندیشۀ اسلامی»، کتاب مقالات این سمینار با هدف ترویج فرهنگ ولایت و بصیرت و بهره مندی عموم صاحب نظران از ایده های اصحاب فن و تجربه، به صورت الکترونیکی در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

این کتاب که در سه فصل تدوین یافته، در مجموع شامل 22 مقاله است. فصل اول، مقالات برگزیدۀ سمینار در محورهای اعلام شده را در خود جای داده است؛ فصل دوم مقالات قابل ارائه را شامل می شود که در روز سمینار دارای رتبۀ ارائۀ مقاله بودند و فصل سوم و آخر نیز مقالات قابل چاپ هستند.

گفتنی است این همایش ملی در روز 31 شهریور ماه سال جاری به مناسبت عید امامت و ولایت، غدیر خم، در محل دانشکدۀ علوم قرآنی کرمانشاه با حضور نویسندگان و صاحب نظران برگزار گردید و از مقالات برتر با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد.

سومین سمینار هندسۀ معرفت دینی نیز با موضوع«حماسه و عرفان» به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) در مرحلۀ دریافت مقالات نویسندگان و فعالان این حوزه است. مهلت ارسال این مقالات تا 15 آبان ماه سال جاری اعلام شده است.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 08:54

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.