در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
يكشنبه 29 مهر 1397
10 صفر 1440 / 2018 October 21
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

مدیر بنیاد بین‌المللی غدیر در کرمانشاه از برگزاری دو همایش ملی"غدیر پژوهی" و "نجات بخشی و آینده جهان" در روزهای 11 و 12 اسفندماه در کرمانشاه خبر داد.

بهروز همتی اظهار کرد: با برگزاری اختتامیه این دو همایش در روزهای 11و 12 اسفندماه از مقالات برگزیده تجلیل می‌شود.

همتی در ادامه با بیان اینکه در زمینه منجی گرایی و آینده جهان اسلام نتوانسته‌ایم تولیدات متناسب با نیاز روز بویژه برای نسل جوان ارائه دهیم، گفت: در حال حاضر تئوری شاخصی که برخی در جهان آن را مطرح کرده‌اند تئوری "پایان تاریخ" است که یک بار سال 2012 ، یک بار سال 2014 و در حال حاضر هم سال 2024 را به عنوان پایان جهان عنوان کرده‌اند.

مدیر بنیاد بین‌المللی غدیر در کرمانشاه افزود: این درحالیست که ما معتقدیم جهان انتظار آمدن منجی خود را می‌کشد و پایان جهان نابودی همه چیز نیست و باید در زمینه این مسائل، مطالب و محتویاتی را به نسل جوان ارائه کنیم.

همتی تصریح کرد: در زمینه نجات بخشی نیز باید بیش از پیش رویکرد پایگاه‌های اطلاع رسانی غرب در رابطه با موعود اسلام و شیعه که به شدت گسترده شده و در تمام تولیدات انیمیشنی و فضای مجازی آنها وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم.

وی تصریح کرد: در بحث غدیر نیز ما معتقدیم بسیاری از مسائل و مشکلاتی که دامن جامعه اسلامی را گرفته و اختلافی که موجب بوجود آمدن جریانهای تکفیری و داعشی شده، ناشی از بی توجهی به فرمایشات پیامبر(ص) در خطبه غدیرخم است.

مدیر بنیاد بین‌المللی غدیر در کرمانشاه افزود: غدیر آیینه عبرتی برای همیشه تاریخ است و عبرت‌هایی دارد که می‌تواند ما را از افتادن در دام‌ها و چاه‌های بسیاری نجات دهد و تلاش ما این است که عبرت‌های غدیر و بحث شایسته سالاری در غدیر را مورد توجه قرار دهیم.

منبع: ایسنا

آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 12:21

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.