در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، سامانه آموزش الکترونیکی «حامیم» با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسابقه الکترونیکی «نماز بهتر» را از طریق پیام‌رسان تلگرام برگزار می‌کند.

این مسابقه اینترنتی از پانزدهم آذرماه هم‌زمان با سالروز میلاد مسعود نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) تا سوم بهمن ماه مطابق با سالروز میلاد حضرت زینب (س) مسابقه‌ای اینترنتی با هدف ترویج و تعمیق فرهنگ نماز برگزار می‌شود و جوایز نقدی ارزشمندی به برگزیدگان تقدیم خواهد شد.

این مسابقه که با همکاری سامانه آموزش الکترونیکی حامیم و با بهره‌گیری از جدیدترین و جذاب‌ترین روش‌های تعامل اینترنتی برگزار می‌شود، شامل؛ سه رشته «درست خوانی نماز»، «معانی نماز» و «غنچه‌های نماز» است و عموم علاقه‌مندان در مقاطع سنی گوناگون می‌توانند در هر یک از دو رشته نخست شرکت کنند و برای تشویق نسل آینده‌ساز، کودکان خود را در رشته‌های غنچه‌های نماز شرکت دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه از اینجا یا پایگاه الکترونیکی حامیم اقدام کنند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.