در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

چهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از تاریخ 24 تا 29 بهمن‌ ماه در سالنهای نمایشگاهی بوستان گفت‌وگوی شهرداری تهران در حال برگزاری است .

با پیگیری های به عمل آمده توسط دفتر استانی سازمان سراج در کرمانشاه نمایندگانی از استان در این نمایشگاه شرکت کردند. کربلائیان، کارگروه فرهنگی مذهبی بیان (http://bayan313.ir/) و مرصادنیوز، از جمله رسانه های کرمانشاهی شرکت کننده در بخش «پایگاه های اینترنتی» این نمایشگاه هستند.


گفتنی است سومین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، بهمن‌ ماه 94 در بوستان گفت‌وگو، دومین دوره نمایشگاه در شهریور ماه 93  در بوستان گفت‌وگو و نخستین دوره نمایشگاه در سال 91 و در مصلای امام خمینی(ره) با استقبال بسیار مناسب مردم و جوانان برگزار شد.

حدود 300 غرفه در اختیار شركت كنندگان از سراسر کشور قرار گرفته است؛ در بخش پایگاه‌های اینترنتی حدود 130 غرفه، در بخش نرم‌افزارهای چند‌رسانه‌ای و تلفن همراه 60 غرفه، در بخش فناوری نوین اطلاعات 25 غرفه و  در بخش بازی و پویانمایی 70 غرفه تدارك حضور فعالی خواهند داشت.

دبیر اجرایی چهارمین دوره نمایشگاه‌های رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با بیان اینكه عموم بازدیدكنندگان می‌توانند از ساعت 10 تا 20 ایام برگزاری نمایشگاه از آن بازدید به عمل آورند، گفت: هیچ محدودیت سنی برای حضور علاقه‌مندان وجود ندارد البته  رونماییهای مختلفی از دستاوردهای دیجیتالی در روزهای برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد.

 اخبار این نمایشگاه در نشانی  http://irdmfestival.com قابل پیگیری می باشد.

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 09:50

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.