در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 پیاده روی اربعین

به گفته معاون فرمانداری قصرشیرین امکان تردد ۵۰ هزار زائر اربعین حسینی استان‌ های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه از طریق مرز سومار فراهم شده است.

نعمت‌الله نازپرروده در گفت وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به یاری خداوند متعال امکان تردد ۵۰ هزار نفر از زوار اربعین حسینی استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه از طریق مرز سومار در قصرشیرین فراهم شده است.

به گفته وی : شهرستان قصرشیرین از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مهم برخوردار و از امتیازاتی همچون ۱۲ هتل با درجات مختلف، ۲۰ مهمانسرا و مهمانپذیر و پارکینگ مناسب برای زوار بهره‌مند است.

نازپرورده افزود: در جلسه‌ای که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، فرماندار گیلانغرب و مدیر امنیتی انتظامی استانداری داشتیم مقرر شد تا پذیرای زوار از سه استان باشیم و پیشنهاد شد تا بخشی از امور به قصرشیرین و بخشی به گیلانغرب محول شود.

وی با ادامه توضیحات پیرامون مطلب فوق متذکر شد: انجام امور گذرنامه‌ای زوار به دلیل وجود امکانات و امکان ارائه خدمات در قصرشیرین مهیا است همچنین امکان انتقال زوار را داریم و زائران بدون معطلی از مرز خواهند گذشت.

مرز سومار بهترین مرز برای تردد زوار است و امکانات و رفاهیات خوبی در قصرشیرین مهیا است و بهترین جاده و نیز آسایش و آرامش برای زوار فراهم است.

 

معاون فرمانداری قصرشیرین از افزایش گیت‌های خروج مسافر در قصرشیرین خبر داد، این اقدام برای تسریع در تردد زوار انجام می‌شود.

منبع :مهر

آخرین ویرایش در یکشنبه, 04 مهر 1395 ساعت 22:35

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.