در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

کانال "راه روشنایی"، مجموعه مباحث "معرفتی، روانشناختی، معنوی" از حجت الاسلام و المسلمین محرابی، مدتی است که در فضای مجازی فعالیتهای خود را آغاز کرده است.

این کانال با طرح مباحث ذیل، پاسخگوی نیازها و پرسش های شما در عرصه "معنویت و موفقیت" می باشد:

درس های آفرینش برای خوش بختی.

"انسان شناسی" از منظر قرآن کریم.

پرسش و پاسخ معنوی(مهارت های معنوی).

"آسیب شناسی" معنویت در عصر حاضر.

نقد و بررسی "عرفان های برون دینی".

درس های قرآن برای سعادت و خوش بختی.

به گفته حجت الاسلام محرابی  کانال تلگرامی و به تبع آن، وب سایت «راه روشنایی» ، مباحث معرفتی- معنوی را در سطوح مختلفی عرضه خواهد نمود و تلاش می نماید تا راه رسیدن به "خوش بختی و سعادت" در دنیا و آخرت را که همان "راه روشنایی" است در ساده ترین و قابل دسترس ترین صورت تقدیم حضورتان نماید.

در اولین مجموعه از این مباحث با عنوان "درس های آفرینش برای خوش بختی" در 54 جلسه، 18اصل  برای مخاطبین عرضه گردید و اکنون دومین مجموعه با عنوان «انسان شناسی از منظر قرآن» در حال تبیین و تشریح برای علاقمندان می باشد.

لازم به ذکر است که مباحث "انسان شناسی" حاضر، پایه و مبنای تمامی مطالب معنوی و روانشناختی آینده کانال می باشد و از این جهت، از اهمیتی ویژه برخوردار است.

گفتنی است حجت الاسلام محمد محرابی، از اساتید حوزه علمیه قم بوده و سالهای متمادی، اشتغال به تحقیق و مشاوره در مباحث قرآنی، اخلاقی و تربیتی داشته است.

وی از شاگردان آیت الله جوادی آملی بوده و سال ها از محضر ایشان بهره برده و تهیه و تنظیم سه کتاب ایشان با عنوان "قرآن در قرآن" ، "ولایت فقیه" و  "دانش و روش بندگی"را بر عهده داشته است.

لینک عضویت در کانال "راه روشنایی"

 http://Telegram.me/raheroshanai

نشانی وب سایت راه روشنایی:

http://raheroshanei.ir/

 

آخرین ویرایش در شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 08:29

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.