در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

به گزارش کربلاییان، طارق کعب، مسئول بسیج دانشگاه رازی در گفت و گو با خبرنگار کربلاییان اظهار داشت: به همت جهادگران بسیجی دانشگاه رازی کرمانشاه، کارگاه ساخت کانکس در حال فعالیت است و اقشار مختلف دانشجویی به صورت خودجوش در این کارگاه به فعالیت مشغول هستند و این کانکس ها از محل کمک‌های مردم استان کرمانشاه ساخته شده و به مردم زلزله زده سرپل ذهاب تحویل داده می‌شود.

 

مسئول بسیج دانشگاه رازی  خاطرنشان کرد: به لطف خداوند، کانکس هایی که برای اسکان موقت هم وطنان عزیز آسیب دیده از زلزله، تدارک دیده شده، و تا به حال ده کانکس تحویل داده  شد و امیدواریم بتوانیم تا زمان اسکان دائمی هموطنان، مسیر کمک رسانی را برقرار نگه داریم.

 

کعب با اشاره به ارسال کانکس به مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: با توجه به نیاز مبرم مردم در این فصول سرد زمستان به کانکس و سرپناه موقت،  بسیج دانشجویی در مدت چند ماه توانستند 10 دستگاه کانکس برای اسکان هم وطنان عزیزمان در کرمانشاه مهیا کنند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.