در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان ، با پایان داوری آثار ارسالی شرکت کنندگان از سراسر کشور به مسابقه «پرچمم، پاره تنم" کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، برگزیدگان این رویداد هنری معرفی شدند.
بر اساس رای گیری عکس‌های ارسالی به کانال «بچه‌ها نگاه»؛ «آرتمیس الماسی از شهرستان ایذه، عرفان عاشوری از تهران، نگین شمایلی ازشهرستان سنقر، آیلین احمدیان ازاسلام آبادغرب، بیتا خدیوراز کرمانشاه، امیرمحمد دلفانی از کرمانشاه، سید محمد رهام محمدی از کرمانشاه، درسا شاهملکی ازکرمانشاه، رها مظاهری از کرمانشاه، الناز یلوه از کرمانشاه، به عنوان برندگان این مسابقه معرفی شدند.
همچنین به انتخاب داوران؛ «امیرحسین حیدر شعارازکرمانشاه، آیدا خادمی از کرمانشاه، نونا قیصری ازشیراز، مدرسه عصمتیه کنگاور و بچه‌های کانون شهرستان سرپل ذهاب نیز مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
مسابقه عکس «پرچمم، پاره تنم» با هدف افزایش حس میهن دوستی و احترام به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و صیانت از غرور ملی در میان کودکان و نوجوانان ایرانی و از سوی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.