در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 29 آبان 1397
11 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلائیان به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمانشاه، مدیرعامل موسسه علمی آینده سازان کشور با حضور در کرمانشاه از روند برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی که در روز پنج شنبه 14 اردیبهشت همزمان با سراسر کشور در سطح استان برگزار شد بازدید به عمل آورد .

آزمون پیشرفت تحصیلی تحت عنوان آمادگی ویژه امتحانات نیم سال دوم برای 1000 نفراز دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی مدارس متوسطه اول و دوم استان   همزمان با سراسر کشور به صورت رایگان برگزار شد.

 هدف از برگزاری این آزمون، آماده‌سازی برای امتحانات پایان ترم، تشخیص میزان تسلط بر مباحث درسی، تشخیص نقایص یادگیری و ارائه راهکار مناسب بر اساس استفاده از تکنیک تحلیل مشق در طراحی سوالات است.

 آزمون پیشرفت تحصیلی تحت عنوان آمادگی برای امتحانات نیم سال دوم برای اعضای گروه، سرگروه و هیأت مرکزی انجمن‌های اسلامی مدارس و سایر دانش‌آموزان برای پایه‌های تحصیلی هشتم، نهم، دهم و سوم متوسطه شاخه نظری به صورت رایگان و هماهنگ رأس ساعت ۹ صبح درمرکز استان و 11 شهرستان برگزارشد.

در حاشیه این سفر ارشاد استعدادی مدیر عامل موسسه آینده سازان با اعضای قرارگاه های دانش آموزی خواهران دیدار و گفتگو کردند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.