در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

مهراد معارف وند مدیر کانون فرهنگی «بهترین مادر دنیا، حضرن زهرا (س)» در  گفت و گو با خبرنگار کربلائیان از برگزاری طرح «لبیک یا حسین (ع)» خبر داد و عنوان داشت: در راستای ترویج شعائراسلامی و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اقدام به توزیع و برپایی بنرهایی با محوریت لبیک یا حسین در سطح شهر کرمانشاه شده است.

وی در ادامه افزود: این طرح به همت اداره کل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه و موسسه بهترین مادر دنیا، حضرت زهرا (س) انجام شده است.

معارف وند خاطر نشان کرد: برپایی بنرهای لبیک یا حسین در مناطق مختلف شهر کرمانشاه قطعأ فریضه امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه رواج می دهد.

مدیر کانون فرهنگی «بهترین مادر دنیا، حضرن زهرا (س)» از برگزاری این طرح در مساجد سطح شهر خبر داد و ابراز داشت: در حال حاضر اقدام به برگزاری این طرح به صورت منسجم در مساجد شهر کرمانشاه کرده ایم.

وی در پایان اظهار داشت: امید است بتوانیم با حمایت های مسؤولان این طرح را در دانشگاه ها و مراکز آموزشی همزمان با ایام فاطمیه برگزار کنیم.

آخرین ویرایش در شنبه, 26 دی 1394 ساعت 09:23

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.