در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حسن مراد قلی از اعضای شورای شهر کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار کربلائیان، با حضور در محل برگزاری نمایش «فصل شیدایی» و با تقدیر و تشکر از کسانی که در اجرا و برگزاری این نمایش تلاش شبانه روز داشته اند عنوان داشت: شورای شهر نیز بر اساس فلسفه و نیت خود سعی در حمایت از مجموعه های فرهنگی و برگزاری چنین برنام هایی دارد و همیشه در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی پیشقدم بوده است.

 

وی تصریح کرد: از ویژگی و خاص بودن نمایش «فصل شیدایی» این است که مخاطبان و مردم در محل اردوگاه توحید گرد هم جمع می شوند و با برگزاری نمایش یاد وخاطره شهدا برای آن ها زنده می شود و همچنین زندگی ائمه اطهار علیهم السلام برای آن ها به تصویر کشیده می شود.

 

مراد قلی ابراز کرد: امروز نظام به هر برنامه ای که نامی از شهدا در آن باشد احتیاج دارد، این مسائل باید برجسته تر شود و استان کرمانشاه با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود می تواند در زمینه مسائل فرهنگی بسیار قوی تر و تأثیر گذار تر فعالیت کند.

 

این مسؤول در پایان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: دفاع مقدس از کرمانشاه شروع شد و در کرمانشاه ختم شد و این نشان از اهمیت و نقش استان کرمانشاه دردوران هشت سال دفاع مقدس است، قطعأ نمایش «فصل شیدایی» می تواند گوشه ای از مجاهدت مردم کرمانشاه را به نمایش بگذارد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 شهریور 1394 ساعت 12:46

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.