در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه کفت: حضور روحانیون در مناطق زلزله زده بسیار مهم است و اثرات مثتبی در منطقه خواهد گذاشت.
آیت الله "مصطفی علما" امروز در نشست با جمعی از روحانیون و ائمه جمعه اهل سنت استان اظهار داشت: حضور روحانیون در چنین شرایطی باعث آرامش و تسکین داغدیدگان و قوت قلب مردم زلزله زده خواهد شد.
وی افزود: بسیاری از مساجد مناطق زلزله زده نیز تخریب شده است که پس از پایان کار رسیدگی به اسکان مردم باید در همان محل مسجد بازسازی شوند که وجود مسجد و بانگ اذان نیز خود قوت قلب مردم خواهد بود.
همچنین امام جمعه پاوه گفت: پس از زلزله ستادی در پاوه تشکیل دادیم که جمع آوری و ارسال کمک‌های مردمی و اعزام نیرو‌های امداد و نجات دراین ستاد انجام شد.
ماموستا ملا "قادر قادری" افزود: ساخت مدارس و مساجد در این مناطق نیز با کمک‌های خیرین آغاز شده است که این ستاد نیز در این مهم مشارکت خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب برای مردم ابراز نگرانی و ناراحتی نمودند و مسوولان نیز به تبع باید توجه و تلاش بیشتری در این منطقه داشته باشند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.