در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 23 مهر 1397
4 صفر 1440 / 2018 October 15
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

منصور فتاحی  با بیان اینکه اردوی جهادی طلاب گروه تبلیغی فاطمیون در استان کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار کرد: 100 طلبه خواهر و برادر حوزه علمیه قم در این گروه جهادی حضور دارند و امسال 20 طلبه در اردوی نوروزی برای احداث یک باب خانه عالم در یکی از روستاهای محروم شهرستان صحنه شرکت دارند.

وی با اشاره به اینکه این گروه فعالیت جهادی تبلیغی خود را از سال پنج سال پیش در استان کرمانشاه شروع کرده، متذکر شد: سه مسجد در روستاهای کرمانشاه طی چند سال فعالیت گروه مذکور ساخته شده و ساخت 2 مسجد دیگر نیز به‌زودی انجام می‌گیرد و طلبه‌های بومی استان کرمانشاه نیز به این گروه کمک می‌کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه جهادگران عرصه سازندگی و آبادانی به مناطق دورافتاده و محروم اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد:‌ جهادگران عرصه سازندگی و خدمت‌رسانی به محرومان در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی به ارائه خدمت می‌پردازند و یک‌ هزار جهادگر اعزامی در سطح استان کرمانشاه در قالب 15 گروه جهادی فعالیت می‌کنند.

فتاحی هدف از اجرای اردوهای جهادی را محرومیت‌زدایی و ارائه خدمت به افراد مستضعف عنوان کرد و متذکر شد: اردوهای جهادی در استان کرمانشاه تا دوازدهم فروردین ماه جاری ادامه پیدا می‌کند و عمده اقدامات گروه‌های جهادی در زمینه ساخت پروژه‌های آب‌رسانی، پل و جاده دسترسی، خانه نیازمند، سنگ‌چینی قنات، تعمیرات عمرانی مسجد و خدمات بهداشتی و درمانی است.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از اعزام 134 گروه جهادی به میزان 13 هزار نفر طی امسال به مناطق محروم استان کرمانشاه سخن گفت و بیان داشت: 616 مورد بازسازی منازل افراد نیازمند، مدرسه و مسجد انجام گرفته و بیش از 800 پروژه در استان توسط بسیج سازندگی در حال انجام است.

منبع: فارس

آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 فروردين 1395 ساعت 09:29

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.