در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش خبرنگار کربلائیان کارگاه دو روزه مبلغان حجاب به همت کانون فرهنگی مذهبی حضرت زهرا (س) بهترین مادر دنیا برگزار می شود.

مهرداد معارف وند مدیر کانون در گفت و گو با خبرنگار کربلائیان با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمنان بیان داشت: متأسفانه دشمنان درصدد غربی کردن چهره جوامع اسلامی هستند لذا باید حربه های آن ها را خنثی کرد.

وی در ادامه افزود: متأسفانه با رواج ماهواره و شبکه های اجتماعی و در اختیار داشتن نوجوانان و جوانان به این نرم افزارها، تبلیغات سو دشمنان به سرعت در ذهن و فکر این عزیزان گنجانده خواهد می شود لذا تبلیغ و ترویج دین اسلام توسط منادیان اسلام بهترین روش در راستای مقابله با هجمه های دشمنان انقلاب است.

معارف وند خاطر نشان کرد: در راستای آموزش مبلغان و مروجان حجاب کارگاهی دو روزه با حضور اساتید و مربیان توانمند و برجسته برگزار خواهد شد.

وی با بیان هدف از برگزاری این کارگاه گفت: یکی از مهم ترین مواردی که دشمنان بر روی آن برنامه ریزی کرده و آن را هدف قرار داده اند حجاب و عفت زنان ایران اسلامی است و متأسفانه به نتایجی نیز دست یافته اند لذا حضور مبلغان و مروجان حجاب در تمامی عرصه های جامعه می تواند سدی محکم در برابر هجمه های دشمنان باشد.

معارف وند با تشریح برنامه های مبلغان حجاب گفت: پاسخگویی به شبهات دینی، تبلیغ چهره به چهره و موارد دیگر از برنامه های مبلغان حجاب است که به واسطه شغل و حرفه ای که مبلغان حجاب دارند در آن زمینه از جمله دانشگاه ها، مدارس، مراکز دولتی و خصوصی به امر تبلیغ حجاب می پردازند.

وی در پایان گفت: امید است که بتوانیم قدم هایی سازنده و پویا در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و تثبیت جایگاه با عظمت اسلام برداریم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.