در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

احمد رضا احمدی مدیر ستاد خادم الشهداء شهرستان سنقر در گفت و گو با خبرنگار کربلائیان، از اعزام 9 اتوبوس از جوانان و فعالان فرهنگی این شهرستان به اردوگاه توحید خبر داد و عنوان داشت: نمایش «فصل شیدایی» قطعأ مسیر و هدف بسیاری از جوانان و نوجوانان را روشن و مشخص خواهد کرد.

احمدی با بیان اینکه در زمینه فعالیت های فرهنگی بسیار کند عمل می کنیم تصریح کرد: مسؤولان و فعالان فرهنگی و دیگران نباید تنها به گزارش کار اکتفا کنند تنها با برگزاری جلسات و سخنرانی نمی توانیم با هجمه های دشمنان مقابله کنیم لذا باید با قدرت در عرصه های فرهنگی کار کرد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ابراز کرد: کار فرهنگی مرز، شب و روز و مرخصی ندارد باید از رزمنده ها الگو گرفت، باید جهادی کار کرد، کار فرهنگی بصیرت عمار گونه ای می خواهد.

احمدی در ادامه خاطر نشان کرد: ستاد فرهنگی مذهبی خادم الشهداء سنقر با شعار راهبردی «ما تا آخر ایستادهایم» و با هدف تربیت نیروی انقلابی ولایی برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ایران در حال فعالیت است که با برپایی غرفه ای در محل اردوگاه توحید از فعالیت های فرهنگی این ستاد برای مخاطبان گزارشی ارائه می دهد.

مدیر ستاد خادم الشهداء شهرستان سنقر با بیان زمینه های فعالیت های ستاد خادم الشهداء گفت: شهدا و دوران دفاع مقدس، فعالیت های دینی و مذهبی، فعالیت های انقلابی و ملی و تولید اندیشه در برنامه های این ستاد گنجانده شده است.

 فعال فرهنگی شهرستان سنقر اظهار داشت: مؤسسه قرآنی میثاق، هیأت معراج الشهدا، خانه شهید فارسینج، هیأت شهدای گمنام، هیأت شهدای لیلمانج، هیأت حضرت رقیه (س)، هیأت شهدای علی اکبر و مؤسسات فرهنگی مذهبی دیگر زیر مجوعه ستاد خادم الشهدا می باشند.

وی در پایان عملی کردن دغدغه ها و منویات رهبر معظم انقلاب را ضروری دانست و عنوان داشت: امید است که نمایش بزرگ فصل شیدایی سرآغاز فعالیت های فرهنگی بیشتر و بزرگتری در استان کرمانشاه گردد تا بتوانیم با آمادگی بیشتری منتظر ظهور حضرت ولی عصر (عج) باشیم.

 

شعیب خنجری

 

 آخرین ویرایش در پنج شنبه, 05 شهریور 1394 ساعت 01:50

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.