در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

رمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه به همراه مسؤول سازمان بسیج رسانه استان پیش از ظهر امروز از موکب سازمان بسیج رسانه که با همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه که به‌منظور خدمت‌رسانی به زوار در ایستگاه راه آهن برپا شده، بازدید کردند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در حاشیه این بازدید با بیان اینکه  موکب خادمیاران رضوی با همت سازمان بسیج رسانه و نمایندگی آستان قدس در طول ایام اربعین برپا شده است، اظهار داشت:  این موکب در طول ایام اربعین برای خدمت‌رسانی، اسکان موقت به زوار اربعین حسینی برپا خواهد بود.

حسن موحد با اشاره به خدمات‌رسانی روزانه خادمان به زوار حسینی، گفت: خدمات‌رسانی این موکب تا پایان اربعین حسینی  و برگشت زائران ادامه دارد.

وی همچنین تصریح کرد: علاوه بر خدمت‌رسانی، زوار با اهدای بسته‌های فرهنگی، رسانه‌ای بسوی کربلای معلی بدرقه می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه نیز در ادامه در بازدید از موکب خادمیاران رضوی و سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: پیام اربعین حسینی آزادگی، خالص شدن و خالص عمل کردن برای خداست و اینکه در پیاده‌روی اربعین حسینی مسلمانان از هر نقطه از جهان وحدت اسلامی خویش را در مقابل  ظلم به نمایش می‌گذارند.

بهشتی تصریح کرد: خدمت‌رسانی به زوار مختص هیچ ارگان، جناح خاصی نبوده بلکه عاشقان امام حسین (ع) از سراسر ایران اسلامی با قدم گذاشتن در مسیر امام حسین خالصانه به زوار خدمت رسانی می‌کنند.

وی خدمت‌رسانی به زوار را توفیق بزرگی دانست و افزود: امام حسین (ع) و یاران باوفایش خالصانه برای حفظ شعائر دین و برقراری امر به معروف و نهی از منکر در برابر ظلم قیام کردند و امروز مسلمانان خودجوش از سراسر جهان در مسیر امام حسین (ع) قدم گذاشته‌اند و پیام آن وحدت اسلامی در برابر ظلم است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه تصریح کرد: ما باید ابتدا امام حسین(ع) را به جهانیان بشناسانیم و بعد برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) زمینه‌سازی کنیم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.