در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت الله مصطفی علما امروز پنجشنبه در جلسه استانی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله ۱۳ آبان ماه اظهار داشت: امروز تقریبا برای همه ثابت شده است که بیشترین گرفتاری ملت ها زیر سر آمریکا است و هرجنایتی که در دنیا وجود دارد مانند کشتار وحشیانه مردم یمن و فلسطین در نهایت به اتاق‌های فکر آمریکا ختم می شود.

وی افزود: یکی از سیاست‌مداران ترکیه گفته بود که سنگی نیست که بردارید و زیر آن دست آمریکا را مشاهده نکنید و این کنایه بی‌راه نیست همان‌طور که قتل خاشقچی نیز بنا بر تایید بسیاری از تحلیل‌گران با اجازه و هدایت آمریکا بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ایران با سیاست مبارزه با ابرقدرت های جهان و با دست خالی شروع به فعالیت کرد و در همان ابتدای انقلاب سخت‌ترین تحریم ها را علیه این انقلاب اعمال کردند و امروز علی‌رغم خواست آنها ایران به یک ابرقدرت تبدیل شده است .

وی از همه مردم و مسئولان خواست برای بر آب دادن دوباره رویاهای آمریکا مبنی بر ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران در روز ۱۳ آبان ماه که متفاوت از سال‌های دیگر است حضوری پرشور داشته باشند.

آیت الله علما بیان کرد: مردم ما باید امسال به دلیل تهدیدات توخالی رییس جمهور دیوانه آمریکا حضوری با شکوه داشته باشند و دوباره نشان دهند که این مردم جوهره این انقلاب را علی‌رغم همه سختی‌ها و مشکلات موجود، می خواهند و آن را حفاظت می کنند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.