در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

ر اساس آخرین آمار سامانه سماح، حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر برای زیارت اربعین از استان کرمانشاه در این سامانه ثبت نام کردند که روز گذشته برای ۲ هزار و ۲۰۰ نفر آن ها ویزا صادر شد.

وی با بیان اینکه از امروز صدور ویزا بین ۲۴ تا حداکثر ۴۸ ساعت انجام می شود،افزود: با توجه به اینکه تا اربعین ۲۰ روز فرصت داریم فعلا درصدد انجام ثبت نام اولیه بودیم اما از روز گذشته صدور ویزا در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه بیان کرد: در حال حاضر برای صدور ویزا از سوی کنسولگری عراق هم مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۸ دفتر مجاز زیارتی در سطح استان کرمانشاه فعال است گفت: در این ایام از ظرفیت دیگر دفاتر نیز استفاده می کنیم اما از آنجا که ارائه خدمات به زائرین در قالب سامانه سماح انجام می شود امکان ایجاد بازار سیاه وجود ندارد.

دارابی با بیان اینکه بر فعالیت این دفاتر نیز نظارتی جدی انجام می شود افزود: هدف ما این است که زائران با راه اندازی دفاتر مذکور، به مراکز ثبت نامی بیشتری دسترسی داشته باشند.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 19 مهر 1397 ساعت 10:51

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.