در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

یونس عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه نمایش رزمی با افلاکیان همزمان با هفته دفاع مقدس و در اردوگاه توحید کرمانشاه اجرا شده است، اظهار داشت: این نمایش تداعی‌گر عملیات های مهم استان است که در تثبیت نظام سهم عمده ای داشته اند.

وی افزود:محوریت این نمایش عملیات مسلم بن عقیل است و تا روز ۶ مهرماه به عنوان آخرین روز هفته دفاع مقدس نمایش با افلاکیان ادامه خواهد داشت.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: شروع مجدد این نمایش از ۱۴ مهر ماه با آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزی در اردوگاه توحید به عنوان مکمل و کیفیت بخش این اردوها خواهد بود.

وی با بیان اینکه تابستان پیک اردوهای راهیان نور غرب کشور بود و مهمانان استقبال خوبی از مناطق عملیاتی و یادمان های استان داشتند گفت: درصدد هستیم نمایش های رزمی- فرهنگی با افلاکیان را از ۱۴ مهر که البته در برخی استان ها از دهم آغاز می شود از سر بگیریم.

عزیزی افزود: با آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزی میزبان دانش آموزان از اقصی نقاط کشور هستیم و دانش آموزان بومی را هم اعزام خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: درصدد هستیم امسال نسبت به سال گذشته از نظر کمیت با همان تعداد و از نظر کیفیت با افزایش بیشتری این اردوها را در قالب درس آمادگی دفاعی برگزار کنیم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.