در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سرهنگ حسین قبادی بصیر در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور تجمع نیروهای بسیج در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: حدود ۲۰۰ نفر از گروههای جهادی همراه و همگام با سایر نیروهای رزمی و بسیجی در این تجمع اقتدار عاشورایی شرکت می کنند.

رییس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه ابراز داشت: هدف از برگزاری این تجمع امید بخشی به مردم، کمک رسانی و ارائه خدمات بر اساس برنامه های جهادی در مناطق محروم است.

وی عمده خدمات ارائه شده توسط گروههای جهادی را در راستای اقدامات فرهنگی عنوان کرد و گفت: همچنین در بحث های عمرانی، خدمات رسانی، اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی، بهداشت، توزیع سبد لوازم التحریر، ویزیت رایگان فعالیت خواهند کرد.

سرهنگ قبادی بصیر خاطر نشان کرد: این رزمایش در روز پنج شنبه ۱۲ مهرماه سالجاری راس ساعت ۸ صبح با حضور اقشار مختلف بسیج، اصناف و بازاریان در استادیوم آزاری کرمانشاه برگزار می شود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.