در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

محمد ابراهیم الهی تبار، در نشست کارگروههای ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب در استان اظهار داشت:مخاطبان ما در برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب در داخل و خارج از کشور هستند و  ۸۰ درصد جمعیت فعلی انقلاب را ندیده و ۵۰ درصد هم جنگ را درک نکرده اند از این رو در برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب باید عالمانه و کارشناسانه ورود پیدا کنیم.

وی افزود:آنچنان که رهبر انقلاب فرمودند بدخواهان در ۳ جبهه به دنبال ضربه به کشور هستند که تحریم و فشار اقتصادی، جنگ روانی و ایجاد ناآرامی است و بستر نارآرامی جنگ روانی است که باید این فرصت از آنها گرفته شود، اگر با شیوه های تبلیغی و مقایسه ای عمل کنیم کار اثرگذار می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه افزود:تمام تلاش دشمن این است که نظام چهلمین سال عمر خود را نبیند و وقتی ترامپ با خروج از برجام عهد شکنی می کند این اعلام جنگ است آنها می دانستند که برجام دستاورد فرزندان این نظام بوده و آنچنان که جان بولتون مشاور امنیت ملی ترامپ گفته سرمایه ها را به سمت ایران سوق داده بوداز این رو تحریم ها را آغاز کردند و هزینه این تحریم ها را مردم می دهندو باید با تمام توان در میدان بود و مانع تحقق اهداف شان شد.

وی بیان کرد:قضیه حمله تروریستی در اهواز نشان داد که مردم با کوچکترین حرکت معاندان همبستگی پیدا می کنند و این حرکت با اعلام انزجار از سوی آحاد مردم از جمله گروههای سیاسی و اقشار مختلف مردم در استان روبرو شد.

الهی تبار گفت:این همبستگی نشان داد که مردم همچنان به نظام و انقلاب وفادار هستند اگرچه به برخی عملکردها نقد هم دارند اما به کلیات نظام علاقه مند هستند و نگران کشورشان هستند.

وی اظهار داشت:چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از سوی دشمن به عنوان یک فرصت برای تحقق اهداف خود دنبال می شود البته برای ما فرصتی مغتنم است تا علیرغم تمام مشکلات و فشارها توانایی های خود را در طول دوران انقلاب به رخ بکشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه تصریح کرد:باید دستاوردهای انقلاب و نظام را هنرمندانه ارائه کرد تا در مخاطب اثرگذار باشد بیان آمارهای مقایسه ای با استفاده از ابزارهای تکنیکی رسانه ای می تواند با کمترین هزینه بیشترین اثر را داشته باشد.

وی افزود: در بیان دستاوردها و خدمات انقلاب و نظام باید از تمام توان و ظرفیت نهادها و اقشار مردم بهره برده شود و فضای مجازی برای ارائه دستاوردها و خدمات نظام بسیار موثر است و باید از آن استفاده کرد.

الهی تبار بیان کرد:بسیاری از آمارها و خبرپراکنی ها به شکل توهم در جامعه وجود دارد که نشات گرفته از جنگ روانی است و هدفش ایجاد بی اعتمادی اجتماعی و نارضایتی در مردم است.باید با تبلیغ کارشناسانه وقت بگذاریم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.