در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب امروز چهارشنبه در مراسم وداع با شهدای گمنام در جوار بقعه احمدبن‌اسحاق سرپل‌ذهاب اظهار داشت: شهدا زنده‌اند و از ما مطالبه‌گری می‌کنند که ما از اسلام با نثار جانمان دفاع کردیم و پیام امام را لبیک گفتیم شما بعد از ما چکار کردید.

وی افزود: آنها از ما انتظار دارند از انقلابی که ثمره خون بیش از 200 هزار شهید است و دستاوردهای آن پاسداری کنیم، آیا عمل مسئولان به گونه ای هست که جوابگوی شهدا باشد.

امام جمعه سرپل‌ذهاب بیان داشت: روزی دشمن با هر حربه‌ای به این آب و خاک هجوم آورد و می‌خواست ناموس، دین، مکتب و اعتقادات ما را به یغما ببرد امثال همین شهدا در مقابل آنها ایستادند، در سال 59 بار دیگر اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی شکل گرفت، اما نوع مبارزه آنها مسلحانه بود و به میهمن ما هجوم آوردند و این شهدای عزیز ما در مقابل آنها ایستادند و و آنها را به خاک ذلت نشاندند.

حجت‌الاسلام فاطمی‌نسب خاطرنشان کرد: نوع مبارزه دشمن بعد از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب کاملا متفاوت شده است و اگر زمانی با توپ و تاک حمله کردند و امروز با تهاجمات فرهنگی یا به وسیله تحریم، تهدیدها و هجمه‌های همگانه به اعتقادات و انقلاب و نظام ما حمله کرده‌اند.

وی تصریح کرد: اکر شهدای ما در سال 59 ایستادند و جان خود را فدا کردند امروز افسران جنگ نرم، مسئولان، جوانان، دانشجویان، روحانیون و نخبگان ما باید در مقابل تهاجمات دشمن و جنگ نرم بایستاند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: زمانی دشمن بخشی از خاک جنوب و غرب کشور را به تصرف خودش درآورد اما امروز دشمن می‌خواهد اعتقادات ما را به تصرف خودش در آورد، آنها به دنبال این هستند که مردم را از نظام، حاکمیت، انقلاب و رهبری جدا کند و به دنبال دل‌زده کردن مردم هستند.

حجت‌الاسلام فاطمی‌نسب خاطرنشان کرد: اگر مسئولان متوجه نباشند و برنامه‌ریزی نکنند و به دنبال خنثی کردن توطئه‌ها و سناریوهایشان نباشند قطعا در جنگ نرم که بسیار پیچیده‌تر از جنگ سال 59 است می تواند صدماتی را بر پیکره اسلام و انقلاب وارد کند.

وی حاصره اقتصادی، فضای مجازی و توطئه‌های پیچیده دشمن را یادآرو شد و ادامه داد: دشمن از هر حربه‌ای برای از پا درآوردن اسلام و انقلاب استفاده می‌کند اگر این شهدا بودند قطعا در مقابل این توطئه‌ها می‌ایستادند، مردم باید هوشیار و مسئولان باید ولایت‌پذیر باشند  وبا تمام قوا در مقابل دشمن بایستند و دشمن را زمین‌گیر کنند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب بیان داشت: نفوذ در درون دستگاه‌های دولتی یا بین دانشجویان و نخبگان و آحاد مردم به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند وظیفه همه بسیار سنگین است اینها می‌خواهند با محاصره اقتصادمردم را دلزده کنند.

حجت‌الاسلام فاطمی‌نسب، کم‌کاری مسئولان، عدم بصیرت سیاسی و عدم اعتقاد به راه امام و شهدا را اضلاع مثلث شوم تهدیدگر انقلاب عنوان کرد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.