در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، مهدی کریمی متولد 1363 استان کرمانشاه است. او دانشجوی مقطع دکتری مدیریت صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و در تمام مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ ارشد از دانشجویان نمونه و برتر دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

مهدی کریمی ، دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد کرمانشاه در مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری که با حضور دکتر علی اکبر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر برگزار شد به عنوان یکی از ده دانشجوی نمونه کشوری سال 96 برگزیده و از وی با اهدای لوح، قدردانی شد.

دانشجوی برگزیده مقطع دکتری رشته مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد کرمانشاه در گفت‌وگو از نحوه انتخاب و فعالیت های خود به عنوان دانشجوی نمونه  اظهار داشت: در دوران دانشجوی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در گروه علوم انسانی واحد، استان و کشور همواره دانشجوی نمونه انتخاب و معرفی شده ام.

این دانشجوی بسیجی نمونه  درباره فعالیت های علمی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی خود تاکنون افزود: دارای ۲۰مقاله کنفرانس ملی، بین المللی، علمی پژوهشی و ISI بوده و تاکنون دو کتاب تالیف، چهار اختراع ثبت که یکی از اختراعات در جشنواره اختراعات کشور موفق به کسب رتبه اول شده است و نمونه ساخته شده آن سالیانه نزدیک به ۱۰میلیارد تومان در هزینه های کشور صرفه جویی می شود و اکنون نیز دارای ۲۰ ایده جهت ثبت اختراع هستم.

کریمی در مورد  فعالیت های فرهنگی و ورزشی خود گفت: عضویت در شورای راهبردی و اجرایی بسیج مهندسان استان، عضویت در شورای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، مسئول گروه های جهادی بسیج مهندسان صنعتی استان، مدرس شجره طیبه صالحین بسیج، مسئول پشتیبانی و هسته علمی بسیج دانشجویی، عضویت فعال در جمعیت هلال احمر استان، عضویت فعال سازمان انتقال خون، عضویت فعال جمع خیرین کمیته امداد امام خمینی(ره)، بسیجی نمونه استان، عضو فعال کانون های قرآن و عترت کشور و دارای مقام ورزشی در رشته تکواندو است.

دانشجویبسیجی  نمونه  درباره بیشترین امتیاز کسب شده و معیار انتخاب دانشجوی نمونه اظهار کرد: بیشترین امتیاز در انتخاب و معرفی من به عنوان دانشجوی نمونه کشوری مربوط به بخش علمی، پژوهشی و فرهنگی است که در همه بخش ها بیشترین امتیاز لازم را کسب کردم که طبق آیین نامه مربوطه؛ کسب رتبه برتر در واحد دانشگاهی، در بین دانشگاه های استان و کشور است و کسب بیشترین امتیاز در بخش های مختلف آموزشی، علمی پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی نیز برای انتخاب دانشجوی نمونه سال ضروری است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مؤثرترین قطب های آموزشی در کشور است، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسیار مهمی در پیشرفت کشور ایفا کرده و افتخار من این است که همه مقاطع خود را در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی گذرانده ام و همواره بهترین خاطرات علمی و افتخارات دانشجویی را در واحد کرمانشاه به دست آورده ام و توصیه من به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه بزرگ آموزشی کشور به جوانان این است که سعی و تلاش در همه مراحل زندگی را فراموش نکنند و تا جوان هستند می توانند قله های موفقیت را کسب کنند و همواره در راه کسب موفقیت؛ شکست ها و ناملایماتی وجود دارد که می توان با توکل و توسل به خدا و امامان معصوم همه آنها رو پشت سر گذاشت.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 13:04

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.