در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 29 آبان 1397
11 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام کماسی امام جماعت مسجد ثارالله کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کربلاییان از انتخاب مسجد ثارالله کرمانشاه به عنوان برترین مسجد کشور در جشنواره برترین مساجد کشور شد.
ایشان همچنین به برگزیده شدن امام جماعت مسجد ثارالله در این جشنواره با عنوان امام جماعت برتر کشور اشاره کرد و افزود: مسجد ثارلله کرمانشاه با فعالیت های مستمر فرهنگی اجتماعی به این مقام دست یافت.
وی جذب جوانان را مهمترین هدف فعالیت های مسجد دانست و گفت: استمرار در برنامه ها و ویژه برنامه های مناسبتی و یادواره های شهدا ما را در رسیدن به این هدف کمک کرده است.
حجت الاسلام کماسی اصلی تریم معضل فعلی جامعه را فضای مسموم مجازی خواند و ادامه داد: در وضعیت کنونی جامعه و فضای حاکم بر آن مهمترین دغدغه ما گرایش قشر جوان جامعه به سمت فضای مسموم مجازی می باشد که متولیان فرهنگی نسبت به این موضوع خیلی بی تفاوت هستند.
ایشان نقش خانواده ها در کنترل این موضوع را بسیار موثر دانست و افزود: با توجه به مشکلات متععد چندین برنامه فرهنگی در رابطه با برخورد با استفاده نا سالم از فضای مجازی برگزار کردیم که مورد استقبال جوانان قرار گرفت.
حجت الاسلام کماسی کمبود بودجه و عدم حمایت مالی را مهمترین معضل ارتقا فعالیت های فرهنگی مساجد دانست و افزود: فضای فعلی جامعه ظرفیت های زیادی را برای فعالیت مساجد آمده کرده ولی کمبود بودجه مانع از ارتقا سطح فعالیت های فرهنگی است.

آخرین ویرایش در شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 11:05

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.