در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 حجت الاسلام فاطمی نسب از فعالیتهای مجموعه «الامام المنتظر» خبر داد و انتشارات باب العلم  به تاریخ اسلامی کرمانشاه می پردازد.

مجموعة فرهنگی تبلیغی الامام المنتظر عجل الله تعالی فرجه الشریف در حال انتشار کتابهایی با موضوعاتی در باب تاریخ اسلامی در کرمانشاه است.

حجت الاسلام مجتبی فاطمی نسب ، مؤلف کتاب «تاریخ حدیث شیعه در کرمانشاه» با موضوع «درآمدی بر تلاشهای حدیثی محدثان کرمانشاه» است. وی در گفت و گو کربلائیان گفت: سه شهر قدیم دینور، قرمیسین و حلوان تا سده ششم وجود داشته است که در کتابم تاریخ حدیث شیعه در این سه شهر در کتابم بررسی کرده ام. فاطمی نسب گفت: 4 سال وقت صرف کتاب شده و بیش از 300 منبع به طور دقیق در این اثر مورد استناد قرار گرفته است.

وی ادامه داد علاوه بر این، کتابهای دیگری موضوعات «شناسایی علمای قدیم استان» ، «سادت کرمانشاه»، «زندگینامه حمزه زیات کوفی (ساکن سرپل ذهاب)»، «تاریخ اسلامی دینور، حلوان و قرمیسین» نیز در دست ویراستاری و چاپ هستند. همه این کتابها توسط انتشارات باب العلم (وابسته به مجموعه فرهنگی تبلیغی الامام المنتظر) منتشر خواهند شد.

فاطمی نسب همچنین افزود: در حال حاضر 60 طلبه خواهر در مدارس کرمانشاه در حال تبلیغ هستند و نیز این مجموعه کتابخانه تبلیغ برای طلاب مبلغ در کرمانشاه (به نشانی بلوار شهید شیرودی (بلوار طاقبستان) ابتدای فرهنگیان فاز دو ، مجتمع شهید مفتح بلوک 1 واحد 4) تأسیس کرده است که شنبه تا سه شنبه از ساعت مراجعه :11 الی 13  امکان مراجعه وجود دارد.

محققان و پژوهشگران می توانند برای تهیه این کتاب  که از طرف انتشارات باب العلم قم چاپ و منتشر گردیده، با شماره تلفن 09120514482 تماس حاصل نمایند.

همچنین سایت این مجموعه به نشانی http://mefta.ir جهت ثبت نام تبلیغ و کسب اطلاع بیشتر در دسترس علاقمندان است.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.