در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

به گزارش کربلاییان، جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با معاونت  فرهنگی دانشگاه آزاد، حجت الاسلام دکتر زارعی با موضوع مسائل و دغدغه های فرهنگی موجود در فضای دانشگاه برگزار شد.
 
حجت الاسلام دکتر زارعی ، معاونت  فرهنگی دانشگاه آزاد کرمانشاه با تبیین وظایف معاونت فرهنگی در امور دانشگاه و همچنین لزوم گسترش سیطره انقلاب اسلامی در تفکر دانشگاهیان اظهار داشت: هیچ گاه اجازه تخریب و تضعیف مجموعه های انقلابی در دانشگاه و خارج از دانشگاه را نخواهیم داد و با تمام توان در برابر بد خواهان انقلاب اسلامی خواهیم ایستاد.
 
معاونت  فرهنگی دانشگاه آزاد  به تشریح لزوم حفظ همدلی و همکاری در محیط دانشگاه پرداخت و بیان داشت:  اختلاف دیدگاه ها نباید باعث ایجاد تفرفه و سودبری جریانات مغرض داخلی و خارجی گردد.
 
در ادامه محمد احسان امیر بیگی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد  ضمن تشکر از برگزاری مطلوب طرح شمیم معرفت به بیان نکاتی در مورد مراسمات برگزار شده در دانشگاه و حواشی پیرامون آن ها پرداخت.
 
وی ضمن حمایت از فعالیت های دانشجویی قانونمند تشکل ها و کانون های دارای مجوز در دانشگاه ، بر حفظ اصول دانشجویی و اسلامی در اجرای برنامه ها تاکید داشت.
 
در بخش دیگری از جلسه هریک از حاضرین به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
 
در پایان معاونت محترم فرهنگی دانشگاه  با دعوت از سلایق مختلف دانشجویی به حضور در فعالیت های قانونمد دانشجویی و فرهنگی ابراز امیدواری نمودند مجموعه های فرهنگی دانشگاه و دانشجویان علاقه مند به فعالیت های فرهنگی با سرلوحه قرار دادن قانون ، در پیشرفت و تعالی فرهنگ انقلابی در دانشگاه توفیقات روز افزونی را کسب نمایند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.