در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه از حضور مردم در راهپیمایی وحدت آفرین امروز تشکر کردند.

پیام تشکر آیت الله مصطفی علما و هوشنگ بازوند بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

 بدینوسیله از آحاد و اقشار مردم شریف استان اعم از خانواده‌ های معظم شهدا و ایثارگران، دانشجویان و فرهیختگان، جوانان وهنرمندان، روحانیت مبارز، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج، گروههای سیاسی و احزاب، ورزشکاران و قهرمانان، سازمانهای مردم نهاد، کارمندان دستگاههای اجرایی و قضایی، بازاریان و اصناف، و دیگر مردم ولایتمدار استان که باحضور باشکوه خود در راهپیمایی وحدت آفرین امروز (چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۹۶)، ضمن‌تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام راحل، و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب، موجبات یأس و سرخوردگی دشمنان قسم خورده ملت و ایران عزیز اسلامی را از یک سوی، و دلگرمی خادمین خویش را از سوی دیگر، فراهم آوردند تقدیر و تشکر می‌نماییم.

بدیهی است از مسوولین و مدیران استان در هر مقام و منصبی توقع میرود که به پاس این حضور حماسی، در سایه ثبات و آرامش، پیگیری جدی مطالبات بحق و بجای آحاد مردم شریف استان و به ویژه جوانان عزیز این دیار را سرلوحه اقدام و عمل خود قرار داده و برای دستیابی مردم عزیز به زندگی بهتر، از هیچ کوششی فروگذار ننمایند و تردیدی نداشته باشند که در این مسیر، آحاد مردم و ملت بزرگوار پشتیبان و حامی همیشگی ایشان خواهند بود.

مصطفی علماء

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه

 

بازوند

استاندار کرمانشاه

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.