در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، در این پیام آمده است: بی تردید توسعه و رونق ایران عزیز اسلامی و به تبع آن استان کرمانشاه تنها با همدلی میان مردم عزیز و مسئولان خدوم و در سایه ثبات و آرامش میسر خواهد شد.
مردم‌ شریف و غیور استان کرمانشاه که در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مراتب الفت قلبی خود را به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی اثبات کرده اند، بی تردید شایسته زندگی بهتر و توجهات ویژه هستند که ارتقای وضعیت معیشتی این مردم عزیز و مرزداران سرافراز اولویت اصلی مسئولان است.
در ادامه این پیام آمده است: در این ایام برخی معاندین و دشمنان قسم خورده ملت و کشور ایران به دنبال آن هستند که با نفوذ در میان مردم و در پس پرده مطالبات مردمی، نیات شوم خود را برای ضربه زدن به کیان کشور عزیزمان محقق کنند.
این پیام می افزاید: غافل از اینکه ملت هوشیار و آگاه ایران که دل در گرو مهر میهن و آبادانی این آب و خاک دارند، اجازه نخواهند داد که عوامل و ایادی بیگانگان ثبات و آرامش ملت ایران را با چالش و مخاطره روبرو کنند.
امام جمعه و استاندار کرمانشاه در این پیام تاکید کرده اند: مردم عزیز باید راه خود را از هنجارشکنان که با تخریب اموال عمومی به دنبال مخدوش کردن سیمای وجیه مردم استان هستند، جدا نمایند.
آیت الله علما و بازوند در پایان این پیام از عموم هم استانی ها دعوت کرده اند که در مراسم راهپیمایی که به منظور محکوم کردن این اقدامات در چهارشنبه 12 دی 96 ساعت 10 صبح از چهار راه مدرس به سمت میدان آزادی برگزار می شود، حضور یابند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.