در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت الله مصطفی علما روز چهارشنبه در درس اخلاق مدیران استان که در مسجد غدیر استانداری برگزار شد، با بیان اینکه تمام قدرت امام ناشی از ایمان او به اسلام بود، افزود: امام خمینی (ره) با 80 سال سن توانست در مقابل قدرت های بیگانه ایستادگی کند.
وی اضافه کرد: تا زمانی که سرمایه ما هم اسلام باشد در مقابل قدرتهای کفر توانمند هستیم و هیچ گاه شکست نخواهیم خورد.
وی اظهار کرد: ابرقدرت ها امروز به این دلیل با ما مخالفند و ما را تحریم می کنند که به قوانین اسلام پایبند هستیم و راه رهبر کبیر انقلاب اسلامی را دنبال می کنیم.
امام جمعه کرمانشاه ایمان، انگیزه و تعهد را بزرگترین سرمایه برای مدیران دانست و گفت: خداوند ناظر بر اعمال همه ما است لذا باید کلیه کارهای ما رنگ و بوی الهی داشته باشد.
آیت الله علما با اشاره به اینکه این انقلاب ثمره خون بهترین جوانان کشورمان است، افزود: ما باید از این دستاورد عظیم بخوبی حفاظت کنیم.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی با وجود همه مشکلات و کارشکنی های که دشمنان در مسیر آن ایجاد کردند به راه خود ادامه داده و امروز هم با رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مسیر گذشته خود را با قدرت ادامه خواهد داد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 10:56

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.