در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، شهید محمد بهنام صادقی: خدایا تو چه خوب ما را آفریدی تو چه خوب قوتمان دادی تا اسلام دفاع کنیم و چه لیاقتی دادی که توانستیم اسلام بیاوریم و عمل کنیم و دعوت به مسلمانی کنیم و چه باعزت کردی انسان‌های مسلمان و مومن و انقلابی را آنان که آخرت را بر دنیا ترجیح دادند و آنان که رفتن به سوی او را بر زنده ماندن و یکنواخت زندگی کردن ترجیح دادند در اینجا کسی به دنیا نمی‌اندیشد فقط به خدا فکر می‌کند او را می‌پرستد سر بر سجده می‌گذارد از این که لیاقت جبهه رفتن را داده شکر می‌کند و می‌گوید: خدایا من از تو شهادت می‌خواهم و گناهانم را ببخش که ناتوان و ذلیل هستم نمی‌توانم از خودم دفاع کنم از ترس عذاب دردناک به تو پناه می‌برم و از رانده شدن از درگاه تو می‌ترسم و می‌دانم که اگر در دوره‌ی جوانی تو را جستجو نکنم پس چه وقت می‌خواهم به جستجوی تو بپردازم و وقتی که نتوانم که تو را دریابم هوس‌ها و خواهش‌ها بر جان من می‌افتند.


 شناخت خدا اولین قدم است و عمل به دستورات او و مقدم شمردن او حلال تمام کارهاست و جهاد در راه او برای مومنین چه شیرین است. زیرا به رب خود لحظه به لحظه نزدیکتر می‌شوند. من که به جبهه می‌روم جهادی اصغر است جهاد اکبر بس عظیم است و مبارزه با نفس است و چه لذتی دارد وقتی که غلبه بر هواهای خود می‌کنیم و چه مزدی عظیم و ابدی در انتظار چنین افرادی است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.