در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22

 

مایه ی حیرت و شگفتی است اگر بشنویم شبکه من و تو، مهمترین شبکه فارسی زبان مدافع انحرافات جنسی و ترویج بی عفتی که به تازگی همکاریش را با شبکه های اسراییلی رسما بیان کرده است و اباحه گرایی از سرتا پای برنامه هایش نمایان است به مناسبت فرارسیدن 9 دی مستندی پخش کند و در آن از مداحی در باره ی امام حسین(ع) و امام زمان (عج) بهره بگیرد. آنقدر قافیه تنگ آمده است و خدعه های مزدوران انگلیس و اسراییل بی اثر شده است که دیگر چاره ای جز بر سر نیزه کردن قرآن باقی نمانده است.

در مستندی که به موضوع وقایع سال 88 پرداخته است زنی را می بینیم که به سراغ خانواده های کسانی می رود که در آشوب های سال 88 کشته شده اند. البته به دلیل کمبود سوژه چهارشنبه سوری سال 89 نیز جزو انتخابات سال 88 می شود و شبکه من و تو برای عبدالحسین روح الامینی و فرزند فقدیش از خود او هم دلسوزتر می شود و به عزای او می نشیند و در وصف سجایای اخلاقیش سخن می گوید.

طنز مستند آنجاست که زنِ پیگیری کننده ی داستان نسبت به کشته شدگان از خانواده های آنان نیز دلسوز تر است و وقتی آنها سخنانی را به صورت عادی مطرح می کنند او زار زار گریه می کند و وقتی به سر مزار آن ها می روند او قبرها را می بوسد و این در حالی است که مادران این افراد چنین کاری را انجام نمی دهند.

کشته شدن جوانان کشور در طی نقشه ای که آمریکا و انگلیس و اسراییل طرح آن را ریخته اند و اجرا ساخته اند یقینا مایه ی تاسف است و نمی توان درد و غم خانواده های آنان را نادیده گرفت اما میدان داران پیگیری این مسائل که مزدوران با جیره و مواجب هستند نه تنها به دنبال حقیقت مساله نیستند بلکه صرفا بدنبال انحراف افکار و اذهان هستند و اگر شری را ایجاد نکنند خیری را نمی رسانند.

طبیعتا از مزدوران شیطان هر چه که تصور شود امکان پذیر است و به همین دلیل است که جنایاتی که امثال داعش در عراق و سوریه انجام می دهند را خود مستکبران به این وضوح نمی توانند انجام دهند اما علاقمند شدن شبکه ی بی حیای من و تو به امام حسین (ع) و امام عصر(عج) و روضه خوانی و مدیحه سرایی، لا اقل باید این سوال را در ذهن مخاطب ایجاد کند که این نفاق و دروغ آشکار از سر حقیقت است یا فریبی دیگر را در پس پرده دارد؟

این مستند را می توان جزو آخرین تیرهای در ترکش این شبکه ها در استفاده از مسائل سال 88 در جهت انحراف اذهان مردم دانست اما اتفاقات پس از آن از جمله حوادث منطقه و انتخابات سال 92 نشان داد که مدعیان تقلب روسیاه شده اند و اگر آن ماجراها ادامه می یافت داعش ابتدا در ایران شکل می گرفت و دشمنان، آرزوی چندین ساله خود در تجزیه ایران و نابودی این مرز سراسر غیرت را عملی می ساختند و شاید امروز به جای ایران شاهد ایرانستان ها بودیم.

 

محمّد امین بهرامی

خواندن 1674 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 10 دی 1394 ساعت 10:21

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.